|

Rozpoczął się tydzień wizji obszarów wiejskich

Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnych targowisk – virtual marketplace „Our Rural” podczas tygodnia wizji obszarów wiejskich (Rural Vision Week).

Sprawdź,  jak wyobrażamy sobie przyszłość obszarów wiejskich i weź udział w wydarzeniu za pomocą kilku kliknięć myszką -  https://enrd.ec.europa.eu/news-events/events/rural2040-vision-week/our-rural-marketplace_en
Marketplace to przestrzeń dla szerokiego grona zainteresowanych stron z obszarów wiejskich, które chcą dzielić się swoimi kluczowymi działaniami i przedstawić swoje przesłania dotyczące opracowania długoterminowej wizji dla obszarów wiejskich do 2040 r.
Stoiska są prezentowane w trzech kategoriach: krajowe sieci obszarów wiejskich (NRNs), w tym polska KSOW, inne inicjatywy (other initiatives) oraz projekty Horyzont 2020 (H2020 Projects).
Odwiedzając stoiska możesz zapoznać się z ich promotorami/przedstawicielami oraz kluczowymi przesłaniami dla długoterminowej wizji obszarów wiejskich, jak również zapoznać się z różnorodnymi materiałami, takimi jak filmy video, zdjęcia, teksty, dokumenty i publikacje. Możesz również znaleźć dane kontaktowe oraz linki do odpowiednich stron internetowych.
Wirtualne targowiska są dostępne w formule online od 22 marca 2021 r. i pozostaną otwarte po zakończeniu wydarzenia tygodnia wizji obszarów wiejskich tj. po 26 marca 2021 r.
Oficjalne otwarcie wydarzenia transmitowane będzie na żywo 22 marca 2021 r. o godz. 14.00 na kanale na YouTube.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz pod linkiem https://enrd.ec.europa.eu/news-events/events/rural2040-vision-week_pl
Odwiedź nasze stoisko KSOW i odkryj bogatą różnorodność pomysłów na przyszłość europejskiej wsi.

Polskie stoisko znajdziesz pod linkiem - Polish NRN Virtual Stall | The European Network for Rural Development (ENRD) (europa.eu)

Źródło: JC KSOW