|

Konkurs „Piękna Wieś Dolnośląska 2022” ogłoszony

Samorząd Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie „Piękna Wieś Dolnośląska 2022”. Konkurs w organizowany jest już po raz czternasty i ma na celu wsparcie aktywności mieszkańców obszarów wiejskich naszego regionu, promowanie wzorców działalności społeczności lokalnych oraz poprawę warunków życia na wsi  w ramach programu Odnowy Dolnośląskiej Wsi.

Konkurs przebiegać będzie w dwóch kategoriach:

1.    „Najpiękniejsza Wieś”;
2.    „Najlepsze przedsięwzięcie Odnowy Wsi”.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu i zaprezentowania swoich osiągnięć w zakresie działań związanych z Odnową Wsi. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie przez Gminę zgłoszenia, stanowiącego załącznik do Regulaminu, w terminie do 31 sierpnia 2022 r.

Zgłoszenia należy przesłać na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Wydział Obszarów Wiejskich
Wybrzeże J. Słowackiego 12-14
50-411 Wrocław
Z dopiskiem: Konkurs „Piękna Wieś Dolnośląska”.

O wyborze laureatów zadecyduje Komisja konkursowa powołana przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym regulaminie konkursu.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Karoliną Manecką – tel. 71 776 97-36, adres e-mail: karolina.manecka@dolnyslask.pl lub Hanną Gierczak – tel. 71 776 90-30, adres e-mail: hanna.gierczak@dolnyslask.pl.

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie

Regulamin

Uchwała dotycząca ogłoszenia konkursu